KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17132005

nr 1713 2005

Stina Sunesson

(1925-1998), Sverige

Solros. Signerad, daterad -68. Akvarell, bildmått: 54x45 cm, yttermått inklusive ram: 73x64 cm

Stina Sunesson, svensk målare född i Insjön 1925, död 1998.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 14 juli 2025
kl 20:41:25

Stina Sunesson

Läs mer om Stina Sunesson